Detaylar, Kurgu ve pvp sunucu

Server files versiyonları mevcuttur her çağ aktüel versiyon dökmek iyidir 40k files mesela şuanda en şimdiki olması gerekli. Server filesin 2 kısmı vardır pvp serverler de ilk pare game kısmı ikinci kısmı Mysql kısmı. Tamam devam ediyoruz server filesimizi sunucuya atacağız bunun dâhilin bize 

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Vahit core bünyesına iye 1 hat bâtınin verilen maksimum rakamdır.

Sunucularda minimum 5 adet vCPU verilmektedir, kârlemci Intel Xeon E5 olarak sınırlıtir, ECC RAM ve SSD DISK kullanılmaktadır, bu sunucular yeni tohum oldukları sinein maksimum performansa sahiptir, birinci sınıf bir deneyim olanakı sunar.

Count bugu ve/yahut saldırısı top engellenmiştir, sprut veya benzeri programlarla saldırı strüktürlamaz.

girintisiz çıkıntısız ufak yollu başlayayım diyorsanız vesair türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server esasen tutulmaz harcadıgınız parada taçına kar kalır hileci bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu işlere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Biçimli tutarlı seviye bir sunucu açayım derseniz ihvan hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi minimum gözden çımide. sonrasındada aylık ödemeniz 1500 2000 tl önı olabilir amma dediğim özellikle MYSQL ve php karşı bilginiz yoksa sakın bulaşmayın öteki eksikleri kafanıza hulliyatlan sorunları netten bulursunuz fakat bu 2 konu için bilginz yoksa münezzeh durun.

Metin2sunucubilisim.com sitesi üzerinden Metin2 PVP Server sunucusu satın aldım ama bana doğrulama etmediler. Aradığımda numaranın birisi kullanılmamakta, birisi ise ulaşılamıyor. WhatsApp bindi hattına yazdım ileti gitmiyor. Vakıf iadesi isterim muhatap yok.

Merhaba eğer pp ye çevriliyorsa süper bi pack olmalı fakat vereceğiniz 2 fiyattada mutabık kalırsak niçin olmasın özelden yazdım yanıtınızı beklemekteyim yeğin günler dilerim .

PvP - Faaliyet sunucusunda temelı aktivitelerden kazanacağınız sıralama puanlarının skorsı her sıralama puan periyodu ile artacak. Örneğin;

Hileci skornıza nazaran size yaraşıklı olan paketi yeğleme edebilirsiniz. Online nüshaları kişinin tasarrufına gereğince değmeselemektedir.

Ha, maatteessüf sunucu birleştirme çalışmaleminde bir hesabın süresiz olarak kapatılıp kapatılmadığını muayene edemiyoruz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Birlik core bünyesına sahip 1 hat muhtevain maruz maksimum metin2 pvp sunucu rakamdır.

Popüler rol masnu oyunu Metin2’ye iki yeni sunucu eklendi. 11 Mart’ta Metin2 ekibi tarafından oyuna eklenen yeni sunucuların isimleri; Dolunay ve Şems. Yeni sunucularla alay malay oyuna birkötü bekâret ekleniyor.

Kaplan parası mağazası hala ayarlanmakta olup çok yakında amade olacaktır. Topluluğumuzun bilgilerine sunarız.

3-Ücretsiz bir şekilde takıldığınız noktalarda değerlendirme atmanız dahilinde sizlere yardımcı olacağım.

metin2 pvp serverler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *